Roland DP 10

Doprava 6 €,Na sklade
Doporučená ponuka MUSIC CITY

Na sklade • 1 variant2,5 €87 % • 265 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,9 €97 % • 20 797 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Typ
stojany na klávesy

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Mam klaves Roland RD700 GX. Mal som k nemu stary Roland sustain pedal. Fungoval viac ako 15 rokov relativne aktivneho pouzivania. Tento novy som zatial vyskusal len par krat. Oproti staremu ma vysuvnu protismykovu gumenu dosticku. Myslim, ze smykanie po podlahe sa vyrazne odstrani. Takze - ak ostala kvalita ako pred tym, je to posuv dopredu a ja som zatial max. spokojny. Kvalita od Roland. Odporucam.
    • Dlhsia protismykova gumena platnicka s moznostou zasunutia pod pedal (nemusi byt vysunuta).
    • Masivna konstrukcia od Roland posobi spolahlivo. Predosly pedal fungoval viac ako 15 rokov relativne aktivneho pouzivania. Dufam ze kvalita ostala podobna! Ale to zistim az dlhodobym pouzivanim.
    • Cena. Za kvalitu sa plati...
    • Hmotnost. Co skor hovori o tom, ze pedal je skonstruovany z kvalitnych materialov...

Pedal je prenosny ale ma vyssiu hmotnost, co pre niekoho moze byt nevyhodou. Pre mna to znamena, ze dany produkt je vyhotoveny z kvalitnych materialov. Ak si vsak clovek, ktory potrebuje nieco lahke, co rychlo zbalis a hodis do tasky, potom by som Roland DP 10 asi zvazil. Ja som vedel preco chcem sustain pedal od Rolandu. Z produktov Roland mam pocit kvality a spolahlivosti. Preto su s cenou niekde inde ako mozno ine konkurencne znacky s produktami v podobnej triede. Osobne si radsej za kvalitu priplatim. Zatial su moje pocity max. pozitivne. Odporucam.

• on / off ako aj continuous rezim

• omnoho lepsi ako defaultovy DP-2 dodany s pianom
    • neklze sa

Typ
stojany na klávesy

Pedál sustain Inovovaná verzia pedálu DP-8: dlhší kábel a protišmykový jazyk. - Predĺžený kábel s dĺžkou 2,2 metra dosahuje klávesy na vysokom stojane. - Režim polovičného ovládania klapky a prepínania: funkcia polovičného ovládania klapky a tradičná funkcia prepínania (ako v DP-2 a DP-6) - Bez prepínača polarity - Vhodné pre klávesové nástroje Roland, Yamaha a Kurzweil - Nie je kompatibilný s klávesmi Casio

Na sklade • 1 variant6 €96 % • 100 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové služby4,5 €98 % • 1 644 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Cena. Za kvalitu sa plati...

• on / off ako aj continuous rezim
    • design

vyzera, ze stoji aj za tie prachy

• omnoho lepsi ako defaultovy DP-2 dodany s pianom
    • neklze sa
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant6 €96 % • 100 recenziíĎalšie informácie

• veľmi dobrý