Medeli P50

Sustain nožný pedál s konštantnou polaritou. Dĺžka kábla: 1,8 m Zástrčka: veľký mono jack (1/4 palca) Rozmery: 80 (Š) x 100 (H) x 38 (V) mm...
Doprava 5 €,Na sklade
Garantovaný nákup z All4sound

Typ
pedály

• Funguje...

Účel splnil...

• - za tú cenu splnil svoj účel

Je to také plastové, nič moc, ( 7eur cena...) ale plní to svoj účel. Je tam aj prepínač polarity - takže by pedál mal pasovať na keyboard akejkoľvek značky. My sme ho dokupovali k YAMAHA.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Prepačte mi že som vam dal zlu recenziu nebol problem v Pedály ale v mojich klávesoch nemol som ich nastavene na sustain ešte raz sa ospravedlnujem

Typ
pedály

Sustain nožný pedál s konštantnou polaritou.

• Dĺžka kábla: 1,8 m
  • Zástrčka: veľký mono jack (1/4 palca)
  • Rozmery: 80 (Š) x 100 (H) x 38 (V) mm

Na sklade • 1 variant3 €92 % • 377 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €95 % • 29 recenziíĎalšie informácie

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Funguje...

Účel splnil...

• - za tú cenu splnil svoj účel

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3 €92 % • 377 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant5 €95 % • 29 recenziíĎalšie informácie

• najlacnejšia

za tú cenu - super

náhradný tovar

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Myslím, že pre začiatočníka veľmi výhodná ponuka. Za super cenu. Určite postačí. Zatiaľ ho ešte aj tak nevyužívať. Uvidíme, možno neskor.

• Lacny
    • Na "minusovej" polarite nefunguje dobre ... nechyti sa. Resp.
    • Chvilu ide a potom slapnete a nic.
    • Na "plusovej"polarite ide lepsie, ale stane sa, ze slapnete a ono to "drzi" aj ked date nohu dole.

Myslim si, ze toto nie je vhodny pedal na vystupenie, resp. nahravanie. Je to skor taky "vynimocny", ze ked uz nic ine nie je, tak aspon nieco :)
    Ak by nestal 5 EUR, tak ho vratim :(